Головна
Реєстрація
Вхід
Вітаю Вас Гість | RSS

Вісник практичного психолога дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) №18 «Ясочка»

    Четвер  22.08.2019   11:13  

Меню сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


 За рік до школи 

      «Роки чудес» так називають дослідники перші п'ять років життя дитини.  Закладені в цей час емоційне ставлення до життя, до людей, наявність або відсутність стимулів до інтелектуального розвитку визначають подальшу поведінку та спосіб мислення людини.    Готовність дитини до школи залежить передусім від батьків. Якщо дитина відвідує дитячий садок, то це залежить і від педагогів, адже підготовка дитини до школи передбачена Базовою про­грамою «Я у Світі» та додатковою програмою для дітей п’ятирічного віку «Впевнений старт».  

    Перед психологами стоїть завдання розробки критеріїв і показників саме психологічної готовності дітей до навчання.                

  << Детальніше>>

    Часто батьки, а іноді й учителі, вважають основними показниками готовності до школи знайомство дитини з літерами, вміння читати, рахувати, знання віршів та пісень, дослідження показують, що це мало впливає на успішність навчання. Відсутність цих умінь не потребує спеціальної індивідуальної роботи з дитиною, оскільки їх формування передбачається існуючою програмою та методикою навчання.
 

Що ж таке психологічна готовність до школи? Де такий рівень психічного розвитку дитини, який створює умови для успішного оволодіння навчальною діяльністю. Можна виділити такі компоненти психологічної готовності    
<<Детальніше>>Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz